קידום ובניית אתרים

בניית אתרים בפייסבוק

בניית-דפי-פייסבוק

מה כבר לא נאמר על הפייסבוק – הרשת החברתית שיצרה מהפכה בעולם האינטרנט. אם גם אתם רוצים לחשוף את העסק שלכם לקהל הגולשים האדיר? בניית אתרים לעסקים בפייסבוק עשויה לעניין אתכם.

מהו דף פייסבוק עסקי ומהי בניית אתרים בפייסבוק?

הקמת דף פייסבוק עסקי לא מצריכה ידע רב. כל אדם עם פרופיל רגיל בפייסבוק יכול ללחוץ על כפתור "יצירת דף" בפייסבוק ולעקוב אחר השלבים. היצירה פשוטה מאוד – אך יכולות הדף מוגבלות יחסית והוא רחוק מלנצל את הפוטנציאל האדיר הטמון בו. בניית אתרים בפייסבוק היא כבר ליגה אחרת לגמרי. מדובר במיצוי הפוטנציאל הטמון בדף העסקי שפייסבוק מציעה.

אזהרה לבעלי עסקים המעוניינים לפתוח דף בפייסבוק

לפני שאתם פותחים דף עסקי בפייסבוק צרו קשר עם חברות לבניית דפי פייסבוק. בקשו מהם הצעת מחיר וייעוץ. אינכם מחויבים לכלום, וודאי שלא תמיד תקבלו את ההצעות ותסכימו לשלם את המחיר. אך לפחות יהיה בידיכם הידע מה לא לעשות ומה כן לעשות. עסקים רבים פותחים דף פייסבוק עסקי וכורים לעצמם בורות מהם יתקשו לצאת – להלן רשימה חלקית בלבד:

פתיחה של עמוד רגיל במקום דף עסקי

בעלי עסקים רבים פותחים פרופיל של אדם פרטי לעסק שלהם. למרות שפעולה זו אסורה לפי נהלי פייסבוק – ואתם חשופים למחיקה במקרה של הלשנה. הצרה היותר גדולה היא שהדף צובר עוד ועוד חברים. עד שמגיעים למכסה של 5000 אותה דף פרטי אינו יכול לעבור. ורק אז מבינים שיש בעיה בדף. בנוסף – דף פרטי מצריך את אישורכם על מנת לצרף כל חבר, במקום שיהיה קל להצטרף – התהליך קשה יותר. כיום ניתן לבצע הסבה של פרופיל בפייסבוק לדף עסקי. אך תהליך ההסבה יגרום למחיקה של כל הפוסטים שרשמתם על הקיר ויעביר רק את החברים ותמונת הפרופיל. בנוסף – תהליך זה עשוי להוליד באגים, שחלקם נפתר עם הזמן וחלקם לא.

פתיחה של דף עסקי כששם העסק לא רשום כנדרש

פתיחה של דף עסקי כרוכה בבחירת שם לדף. עד שהדף צובר מאה משתמשים ראשונים, תוכלו לשנות את השם. לאחר מכן – אבוד. פייסבוק לא מעוניינת שיהיה מסחר בשמות ועל כן איננה מאפשרת שינוי שם הדף. אם פתחתם דף עסקי, רשמתם את שמו לא נכון, או שלא חשבתם על רישום השם גם באנגלית או שרשמתם את השם באופן חלקי – אבוד לכם. תאלצו למחוק את הדף ולהתחיל מהתחלה את כל התהליך. הדבר חמור במיוחד כאשר בדף השקעתם מאמץ רב, צברתם כמות מכובדת של אוהדים וחומר… ועכשיו הכל יורד לטימיון.

תפיסת שם משתמש לדף העסקי

אנו נתקלים בלא מעט לקוחות שפתחו דף עסקי, השתמשו בשם משתמש (כלומר כתובת URL מקוצרת כגון: Facebook.com/Sabon . ואז לאחר תקופה, מעוניינת החברה ליצור דף פייסבוק חדש ומקצועי – לעיתים אבד לה השם והסיסמא של הדף הקודם. הבעיה – שם המשתמש נתפס וכאשר הוא נתפס הוא לא פנוי לשימוש חוזר. אותה חברה תיאלץ להשתמש בקומבינות כגון Facebook.com/Sabon1

פתיחה של ריבוי דפים עסקיים ודילול כמות האוהדים

לעיתים נותנים לשכן לפתוח דף לעסק, ואז נותנים גם לחבר נוסף לפתוח, ולאחר תקופה אתם פותחים דף בעצמכם… בינתיים כמות האוהדים שיכולתם לצבור מתדלדלת לה. כיום פייסבוק מאפשרת לאחד דפים, הבעיה שבתהליך האיחוד קיימים מעט באגים, ובנוסף חומר רב הולך לאיבוד ונמחק כליל ללא יכולת לגבותו.

לפני בניית דף עסקי בפייסבוק בנו לחברה מתמחה – נצלו את הייעוץ חינם

אל תוותרו על זכותכם לייעוץ חינם, לגישוש ובירור. אינכם מחוייבים לדבר ורק תוכלו ללמוד מהפגישות עם חברות מומחות. ייתכן בהחלט שתחליטו להקים דף בפייסבוק בעצמכם. אבל תעשו זאת לאחר שאתם בקיאים בחומר ויודעים ממה להיזהר.

אז מהי בניית אתרים בפייסבוק

בניית אתרים היא הצעד הבא. עד כה דיברנו על דפי פייסבוק עסקיים – הדף עצמו בנוי משדות שפייסבוק מספק כברירת מחדל. מקום לתמונה, לשוניות מתחת לתמונה של "אלבומים" קיר מידע" "פתקים" וכד'. כאמור, זהו ניצול חלקי. מאחר ופייסבוק מאפשרת גם הטמעת IFrame בדף הפייסבוק. כלומר – לבונה אתרים מקצועי, היא מאפשרת הטמעה של אתר מלא בתוך הממשק. בעצם מדובר בהכנסת האינטרנט לתוך הפייסבוק בה מצויים כ- 3 מיליון גולשים מישראל.

מדוע כדאי להשתמש ביכולת בניית אתרים בפייסבוק

בעיקר – בגלל שזה מרשים. זה מיוחד. וזה יביליט אתכם לעומת המתחרים. תוכלו להכניס אתר תדמיתי במרכז העמוד. להרשים את המבקרים ולגרום להם ביתר קלות לצרוך את התוכן שלכם. העלות של בניית אתר בפייסבוק זניחה יחסית ומספקת תמורה מלאה. תנופה, קידום ובניית אתרים מתמחה בבניית אתרים בפייסבוק. צרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, הכוללת ייעוץ ראשוני חינם.