חייגו: 054-4444-439

תחזוקת אתרים

תחזוקת אתרים

תחזוקת אתרים

מעוניינים בשירותי תחזוקת אתרים? כאן תוכלו למצוא מידע רב אודות תחזות אתרים, מה התחזוקה כוללת? שירות מקיף של בניית אתרים לעסקים וכן איך מתומחרות חבילות התחזוקה וכיו"ב.

למה צריך תחזוקת אתרים

תחזוקת אתרים בימינו הופכת להיות הכרח מכמה סיבות:

  • אבטחה – יש צורך לעדכן כל הזמן את מערכת הניהול והקוד העומד מאחורי האתר. עדכוני האבטחה מבוססים על פרצות שמתגלות מעת לעת, להם מוצא תיקון. אתרים שאינם מאובטחים עשויים להיפרץ בקלות רבה יותר.
  • תאימות דפדפנים – הדפדפנים כל הזמן מתעדכנים, לרוב באופן אוטומטי. מטבע הדברים הטכנולוגיה כל הזמן מתפתחת ויש צורך לוודא שהאתר ייראה טוב גם בדפדפנים המעודכנים. אתרים שלא מתעדכנים באופן תדיר, עשויים עם הזמן להיראות מעוותים בדפדפנים החדשים.
  • קידום האתר במנועי החיפוש – כבר מזמן נשמעת האמירה שהתוכן הוא המלך. כלומר – מבחינת גוגל – מנוע החיפוש המוביל – אתרים שיש בהם תוכן עשיר, המתחדש מעת לעת, זוכים לעדיפות בדירוג התוצאות על פני אתרים שהתוכן בהם נותר סטאטי. אתר שמעשירים אותו בתוכן ומאמרים חדשים, הוא בעל סיכוי טוב יותר להופיע בראש תוצאות החיפוש.
  • רענון ועדכון החומרים לטובת גולשי האתר – באתרים רבים יש מבקרים חוזרים, חשוב להקפיד שהתכנים באתר ירועננו מעת לעת וכן שתכנים פחות רלוונטים יוסרו. אם העסק מעלה חדשות, מבצעים או שיש באתרו פורום – על אחת כמה וכמה – צריך מישהו שיתפעל את האתר.

כדאיות הזמנת שירות תחזוקת אתרים

תחזוקת אתרים יכולה להתבצע בעסק עצמו או על ידי חברה חיצונית המתמחה בכך.

תחזוקת אתרים על ידי העסק – מדובר בגורם בתוך העסק שמבצע את התחזוקה. לרוב חשוב שיהיה לו מספיק ידע אם רוצים שיבצע שירותי תחזוקת אתרים מלאים (דוגמת עדכוני אבטחה, תאימות קוד וכד'). עם זאת חלק מהעסקים מסתפקים ברפרנט בעסק שתפקידו לעדכן תכנים באופן פשוט.

תחזוקת אתרים באמצעות חברה חיצונית – היתרון בכך הוא שמדובר באוטוריטה מקצועית, כך שהאתר לרוב יזכה לטיפול קפדני בקוד, באבטחה ובאספקטים של תאימות דפדפנים. גם במובן של הוספת תכנים, לרוב חברה חיצונית תדע כיצד נכון להוסיף את התכנים, לאלו חלקים באתר. הדברים ילוו לרוב בתכנון מילות המפתח במאמרים שיוספו וחשיבה שיווקית כיצד נכון להוסיף את הפסקאות, האם לשכתב אותם וכד'.

כיצד תבחרו – שאלו את עצמכם אם יש לכם מישהו בעסק שמוכן ומסוגל לקחת זאת על עצמו? האם יש לו את הידע, הזמן והמשאבים הדרושים לכך?

מהן העלויות של תחזוקת אתרים?

קיימות חבילות רבות ומגוונות של תחזוקת אתרים ולרוב כל חברה מציעה שירותים אחרים. כך למשל אנו בתנופה בניית אתרים מציעים חבילות תחזוקת אתרים שעתיות. החבילות כוללות עדכוני תכנים, עריכתם, הכנסת התכנים לאתר וכמובן עדכוני ממשק וכיו"ב.

החבילות הזולות הנן של 4 שעות ועלותם 350 ₪ לפני מע"מ. קיימות חבילות בהיקף גדול יותר ומשתלם יותר.

מעוניינים בשירותי תחזוקת אתרים?

צרו עימנו קשר לייעוץ ראשוני חינם בטלפון – 054-4444439

לא מצאתם את התוכן שחיפשתם? חפשו את התוכן אליו תרצו להגיע

לא מצאתם את התוכן שחיפשתם? חפשו את התוכן אליו תרצו להגיע

לא מצאתם מה שחיפשתם? חפשו את התוכן שאליו תרצו להגיע.