חייגו: 054-4444-439

פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק

דף-פייסבוק-שיווקי

שואלים את עצמכם מדוע בכל פרסומת שלישית בטלוויזיה מופיע הלוגו של פייסבוק? מדוע חברות ענק בוחרות בפרסום בפייסבוק? וזאת למרות שהשקיעו בבניית אתר תדמית?

מדוע כולם נוהרים לפרסום בפייסבוק

כל עסק המכבד את עצמו חייב להיות נוכח גם ברשת החברתית – פייסבוק. נוכחות זו יכולה להיות מצומצמת לכדי דף פייסבוק עסקי תדמיתי המציג את מוצריו, שירותיו, פרופילו העסקי ותחומי התמחותו, היא יכולה להיות מורחבת להטמעה של ממשק מורחב כגון קטלוג המציג רשימת מוצרים ואף ייתכן ותבחרו באפשרות המשוכללת המאפשרת הקמת חנות אלקטרונית (אתר מסחר) המאפשרת רכישת און-ליין של מוצרים ושירותים – כל זאת בתוך הפייסבוק. לא משנה באיזו אפשרות תבחרו – הפרסום בפייסבוק כדאי ובתחומים מסויימים הכרחי מכמה סיבות:

נוכחות

הפרסום בפייסבוק היא בבחינת הימצאות במימד נוסף – המימד החברתי שבתוך רשת האינטרנט. ובזמן שמחקרים מראים שבישראל 65% חשופים באופן יומיומי לתכני המימד הוירטואלי, אין זה מקום שתרצו להחמיץ.

נגיסה בנתח השוק של המתחרים

לא משנה באיזה תחום אתם עוסקים, היו בטוחים שחלק נכבד מהמתחרים שלכם כבר נמצא באינטרנט ומפרסם בפייסבוק. שמרו על נתח השוק שלכם, התחרו גם אתם על קהל הגולשים בפייסבוק.

פרסום ממוקד בפייסבוק

הפרסום בפייסבוק יעיל וממוקד בניגוד לפרסום בטלוויזיה, רדיו או עיתונות. קיימות אפשרויות לפרסם את הדף העסקי ולדאוג שיישלף בתוצאות החיפוש ברגע שלקוח פוטנציאלי תר אחר מוצר או שירות מסויים שאתם מספקים. אפשרות אחרת היא פרסום והפנייה לאתרכם על ידי באנרים בפייסבוק המוצגים לקהל יעד ספיציפי אותו אתם בוחרים (טווח גילאים, תחומי עניין, סטאטוס וכד'), כך תוכלו להתאים את החשיפה למוצר המשווק על ידכם. דמיינו לדוגמא משרד שידוכים המפרסם את הדף העסקי בפייסבוק לאותם רווקים/רווקות. זוהי חשיפה איכותית במחיר זניח יחסית. דמיינו בעל צימר רומנטי בצפון המפרסם את העסק בפייסבוק וחושף אותו לזוגות נשואים. חשיפה איכותית שכזו לא קיימת באף מדיה אחרת, ובנוסף – היא זולה מאוד.

פרסום בפייסבוק להעצמת המוניטין

פרסום בפייסבוק הופך אט אט לסטנדרט שמעיד על איכות. בעבר, שכירת משרד מרשים הייתה שאיפתו הראשונה של עסק, המעידה על יוקרה, כיום פרסום בפייסבוק הופך לסטאטוס הבא. דף פייסבוק מרשים זול משמעותית ממשרד מרשים, אין זה אומר שהדבר מהווה תמיד תחליף, אך במקרים רבים, בזכות דף פייסבוק מרשים תוכלו למשוך לקוחות שאחרת לא היו מגיעים אליכם.

הפרסום בפייסבוק משתלם

טכנולוגיות מתחדשות כל העת. אלו שמעזים לחדש מרוויחים בגדול. צרו עכשיו קשר, ללא כל התחייבות, לייעוץ וקבלת הצעת מחיר לפרסום בפייסבוק.

לא מצאתם את התוכן שחיפשתם? חפשו את התוכן אליו תרצו להגיע

לא מצאתם את התוכן שחיפשתם? חפשו את התוכן אליו תרצו להגיע

לא מצאתם מה שחיפשתם? חפשו את התוכן שאליו תרצו להגיע.