חייגו: 054-4444-439

עיצוב אתר לעסק

עיצוב אתר לעסק

עיצוב-אתר-לעסק

אם יש לך עסק? אם אתה מעוניין לקדם אותו? בניית אתרים לעסקים היא אחת הדרכים היעילות לכך.

איך ניגשים לעיצוב אתר לעסק

הדרך הנכונה בעיצובו של כל אתר מתחילה בקביעת מטרותיו. כאשר אנו ניגשים לעיצוב אתר לעסק, אנו בודקים מהם מטרות האתר עבור העסק? האם מדובר בחדירה לתחומים חדשים? האם העסק מעוניין בשיווק מוצריו? האם מדובר באתר שאמור לשמש כקטלוג? האם האתר מיועד לספק תכנים? קביעת מטרה ברורה תשליך על עיצובו של האתר מהיסוד.

כך למשל, אתרי תוכן יתאפיינו לרוב בעיצוב נקי. האתרים מיועדים להגשה של תכנים רבים לקוראים ולא נרצה להעמיס באנימציות, עודף של תמונות וכד'. לעומת זאת, אתר תדמיתי ללהקה או מועדון יעוצב באופן ייחודי ויהיה לרוב "רועש יותר", מתחכם ומיוחד. חנות וירטואלית תהיה לרוב מעוצבת בפריסת רשת נקייה על מנת להקל על בחירה ועיון במוצרים.

איך משפיע קהל היעד על עיצוב האתר

קיימים סגנונות רבים לעיצוב אתר. כיום אפשר לומר שאין נכון ולא נכון. בסופו של יום, כאמור, נרצה שהאתר יגשים את מטרתו ויעמוד ביעדיו. לכן תמיד ניקח בחשבון את קהל היעד. האם הקהל שמרני? האם הוא נגיש למחשבים? אם הקהל הנו מבוגר, נדאג שהעיצוב יסייע לאותו קהל להתמצא באתר ולנווט בו בקלות – למשל שימוש ברכיב BreadCrumbs המציין בכל עת היכן נמצא הגולש, דוגמא נוספת – שמירה על בולטות פריט התפריט הנצפה באותו רגע וכד'. ייתכן וקהל היעד צעיר – כזה הזקוק לגירויים. במצב שכזה נשקול ליצור גימיק עיצובי, דוגמת אנימציית פלאש מעניינת או שינוי פרספקטיבה שתגרום לעניין.

השפעת מוצרי/שירותי בית העסק על עיצוב האתר

לכל אתר יש זמן חסד של עד 8 שניות, בהן מחליט הגולש האם הוא יישאר באתר או יעזוב אותו. רצוי מאוד שהתוכן ועיצוב האתר ישדרו לאותו גולש "הגעת למקום הנכון". לכן יש חשיבות רבה בעיצוב אתר לעסק, כך שהעיצוב ישתדך עם המוצרים/שירותים של בית העסק. חנות לבגדי תינוקות תאופיין בצבעי פסטל רכים, כאשר חנות לכלי בית תשתמש בצבעים עזים ובורקים. משרד עורכי דין ישתמש בקווי עיצוב נקיים וצבעים חמים/ניטרלים. הענקה של זהות (באמצעות התוכן ועיצוב האתר) היא כלי מפתח לשמירת הגולשים המגיעים לאתר וצמצום אחוזי הנטישה של המבקרים בו.

עיצוב אתר לעסק בסטודיו תנופה בניית אתרים

מלאכת עיצוב אתר לעסק בסטודיו תנופה נעשית על פי אבני דרך קבועות: אפיון אתר מקצועי, הגדרה ברורה של מטרות ויעדים, מחקר שוק נכון ובסופן סקיצות עיצוב מקצועיות. לכל אורך הדרך נשתף את הלקוח בתהליך. בסיום מתקבל עיצוב מקצועי התומך במטרת האתר ומקדם את העסק. צרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר, ללא כל התחייבות, הכוללת ייעוץ ראשוני חינם.

לא מצאתם את התוכן שחיפשתם? חפשו את התוכן אליו תרצו להגיע

לא מצאתם את התוכן שחיפשתם? חפשו את התוכן אליו תרצו להגיע

לא מצאתם מה שחיפשתם? חפשו את התוכן שאליו תרצו להגיע.