קידום ובניית אתרים

מי אנחנו

מי-אנחנו

סטודיו תנופה בניית אתרים לעסקים הוקם בשנת 2009 על ידי ערן שרון. התשוקה והאהבה הגדולה לתחום החלה כתחביב שהתפתח, עד שנולד הסטודיו. לא נצהיר על עצמנו שאנחנו כאן מאז תחילת ימי האינטרנט, אנחנו לא הסטודיו הגדול ביותר או המשוכלל ביותר שקיים.

אז למה אנחנו?

כי אנחנו אוהבים את זה. אוהבים את זה כל כך, עד כדי כך שצברנו ב- 3 שנות קיומו של הסטודיו, אינספור שעות באפיון אתרים, ניתוח ועיצוב אתרים, שדרוג אתרים ישנים, בניית אתרי תדמית, אתרי פלאש, אתרי מכירות ודפי פייסבוק עסקיים.

איש מקצוע שאוהב את מה שהוא עושה – יעשה זאת הכי טוב

למרות התחרות הרבה בתחום בניית האתרים, הצליח הסטודיו למצוא את הנישה שלו. אנו מתמקדים רק בבניית אתרים ודפי פייסבוק – תחום אותו אנו אוהבים, ונושמים אותו מהבוקר עד הערב.

מדוע אנחנו כשיש חברות גדולות ומנוסות יותר?

  • כשחברות רבות אחרות ידברו אליכם מלמעלה – אנחנו נדבר איתכם בגובה העיניים
  • כשחברות אחרות יסתירו מכם ידע, על מנת להוביל אתכם לשטאנץ קבוע בו נוח להם לעבוד, אנו נפתח את האוזניים והראש הרענן, נצא מחוץ לקופסא, ונצעד איתכם בדרך חדשה, מבלי לקבע ולהתקבע.
  • כשחברות אחרות יפנו אתכם לתמיכה בשעות קבועות, מילוי טפסי פנייה לטיפול בתקלה וכד' – אנחנו ניתן לכם מענה אישי בכל שעה.
  • כשחברות אחרות יפנו אתכם לחוזה עליו חתמתם עם הזמנת העבודה – אנחנו נתגמש, נאפשר ותמיד נשאף להוציא לקוח מרוצה שימליץ עלינו, שיגיע בעתיד פעם נוספת לטפל באתר, לשדרג…
  • כשחברות אחרות מותירות אתכם כבולים אליהם עם מערכת ניהול תוכן ייחודית שפיתחו בעצמם, המאלצת אתכם להשאיר את האתר תמיד אצלם, אצלנו תמיד תהיו חופשיים, מאחר ואנו משתמשים במערכת ניהול תוכן בקוד פתוח… העניין הוא שלעולם לא תרצו לעזוב.

אנו מזמינים אתכם לבקר בגלריית ההאתרים לדוגמא, להתרשם מדפי הפייסבוק והאתרים שבנינו, לקרוא המלצות ולצפות ברשימת הלקוחות הקיימים.

אנו מזמינים אתכם לפגישה ללא כל התחייבות אצלנו או אצלכם

נשמח לייעץ, לסייע ולתת הצעת מחיר – ללא כל התחייבות, עם הרבה הקשבה לצרכים שלכם באתר אינטרנט או דף פייסבוק. צרו עימנו קשר בכל עת.

סטודיו תנופה