חייגו: 054-4444-439

המלצות

המלצות בניית אתרים לעסקים

המלצות

מכון יסודות יוזמות חברתיות

אורי, בחרנו לתת כי הרגשנו שנתתם הרבה מעבר למה שציפינו, הרבה מעבר למה שהיינו מקבלים מכל ספק אחר וזו גם הסיבה שבחרנו בכם. נתתם לב! האתר בנוי היטב, יפה ועושה את העבודה ואנחנו מלאי הערכה ושביעות רצון על כך. אבל מעבר לזה ליוויתם אותנו בסבלנות אין קץ, במוטיבציה ובתשוקה כמעט, במסע של שינוי מחשבתי ולימוד טכנולוגי/שיווקי/עסקי. עזרתם לנו לעשות צעד קדימה בחשיבה עסקית ובהתקדמות לעולם המודרני. חיכיתם בסבלנות שנגמור עם כל ההתלבטויות, הבנתם את העומסים והעיכובים, ספגתם את השינויים והמגבלות של כל דמות בארגון שעבדה מולכם. צעדתם בעדינות מול הרצונות שלנו, הצרכים שלנו וההבנה המקצועית שלכם ומצאתם ואף הובלתם אותנו, בשביל הזהב. הכל נעשה עם חיוך (גם אם דרך מייל או טלפון), עם המון המון אכפתיות אמיתית מעבר לאינטרסים שלכם, מתוך הקשבה אמיתית וחיפוש המענה המלא והמדוייק ביותר עבורנו בראייה רב מימדית. מאחלים לכם המון הצלחה ולהרבה לקוחות שיהיו חכמים לזהות ולבחור בכם. בתודה והערכה, יאיר ותמי.

האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה

לצוות סטודיו תנופה, עם בוא האביב, שולחת לכם האקדמיה, איחולי פריחה, צמיחה ולבלוב. המשיכו לעשות את מלאכתכם ביצירתיות, דיוק, חדשנות ואומנות, כפי שעשיתם אותה בכל עבודה ועבודה עד היום. מי ייתן ושיתוף הפעולה בינינו ימשיך עוד שנים רבות. בברכת חג פסח שמח, אילנה שרון, מנכ"ל, האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה.

ניל קמינסקי, מנכ"ל, יידיש מוזיק

אורי היקר, חברת יידיש מוזיק ואנוכי מוקירים תודה על התנעת תהליך בניית האתר והמיתוג. עם קבלת החלטת חברת יידיש מוזיק להקים אתר, נערך סקר שוק מקיף. בפגישה אחת, הצלחת להחיות רעיון שלם, שלבסוף התגשם והפך למציאות. בנוסף ברצוני להודות לערן, ורד ומרטין על שעות העשייה הרבות, שהגשימו ויצרו אתר אינטרנט תדמיתי וחנות מקוונת, עליהם לא יכולתי לחלום בחלומותיי הורודים ביותר. תודה לכל העוסקים במלאכת היצירה באופן יומיומי. בברכה, ניל.

רחל וינטרוב, מנהלת, מרכז ההצלחה בהכנה פרטנית לבגרות

ערן שלום, בפתח דברי הרשה לי להביע התפעלות מהאתר הנפלא שעלה זה עתה לאוויר. הדרך בה האיור שנשלח לי על ידי אורי, הפך לאתר שזז, משמיע מוזיקה ומרצד, הרשימה אותי עד מאוד. בשמי, בשם יפה וירדנה, מסורה לכם תודה מעומק הלב. אני סמוכה ובטוחה, שהאתר התדמיתי החדש יעלה את החשיפה של המרכז לקהלים חדשים ואכן, כפי שסיסמתכם אומרת, יביא עימו תנופה של צמיחה. רחל

נאוה אליגון גוטמן, אסטרולוגית, קוראת בכף היד ובקלפי טארוט

ערן ואורי, אחרי עשרות שיחות טלפון וקרוב לארבעה מפגשים, עם עליית האתר לאוויר, אני מרגישה צורך להודות לכם על הכל ובגדול! תודה על ההתעמקות בתוכן הרב, על השאלות, הבקשות להסברים. תודה על הדיוק בשרטוטי כפות הידיים של המפורסמים ועריכת המאמרים. הצלחתם בענק לקחת מישהי שחוששת מעט ממחשבים, ולמוסס את החשש עם הסברים ברורים וליווי צמוד.

עובדיה כהן, יבואני גרשטר קרמיקה

ערן וכל עובדי חברת תנופה, מפעל היבוא גרשטר קרמיקה מודה לכם על הקמת עמוד הפייסבוק שנעשתה באופן יוצא מן הכלל במסירותו. ההמלצות, השיתוף, היחס החם, הם כל הסיבות שנשוב ונפנה אליכם לקוחות לפרוייקטים נוספים. הרשה לי להודות במיוחד לאורי על איסוף ועריכת החומר, שחסכה לנו זמן רב. חזקו ואמצו. עובדיה כהן

סיגל דבורין, סמנכ"ל שיווק, פריזמה הבטחת איכות

לערן, אורי, וכל אנשי צוות תנופה בניית אתרים, תודה מקרב לב על הלווי הצמוד, ההקשבה והסבלנות האין סופית מראשיתה ועד סופה של המלאכה. לא חלמתי שמלאכת חידוש האתר תהיה כה פשוטה ונעימה. מנסיון קודם בעבודתי הקודמת, בניית אתר הייתה תהליך ארוך, מייגע עם קשיים, עיכובים והרבה כאב ראש. הראתם לי שאפשר גם אחרת. באופן אישי רציתי להודות על אינספור התיקונים בסקיצה שהוגשה, והשלווה הברוכה והמדבקת. היה לי העונג! תודה ויישר כוח.

לא מצאתם את התוכן שחיפשתם? חפשו את התוכן אליו תרצו להגיע

לא מצאתם את התוכן שחיפשתם? חפשו את התוכן אליו תרצו להגיע

לא מצאתם מה שחיפשתם? חפשו את התוכן שאליו תרצו להגיע.