חייגו: 054-4444-439

דף פייסבוק שיווקי

דף פייסבוק שיווקי

דף-פייסבוק-שיווקי

דף פייסבוק עשוי לשמש למגוון מטרות. אחת מהן היא שיווק מוצר/שירות/חברה – ממש כמו בבניית אתר תדמית. כיצד עושים זאת?

מדוע כל כך הרבה עסקים פונים לבניית דף פייסבוק שיווקי

הסיבה לריבוי העסקים הבוחרים להופיע בפייסבוק, טמונה בחוסר האנונימיות שבו וביכולותיו השיתופיות. הפייסבוק הוא מועדון חברים מרושת ומקושר, המאפשר למפרסם להפוך להיות "חבר" של צרכניו, לשתף איתם מידע, לחלק להם מתנות והנחות, להודיע להם על הטבות, לעניין אותם במה חדש…

למה שעסק יהפוך להיות חבר של צרכניו?

אומנם חברות מטילה חובות, אך ביחסי צרכן לקוח, החובות הללו קיימים ממילא. הוגנות, אמינות, אכפתיות… ביחסים בין צרכן לעסק, העסק מחוייב מראש. כאשר העסק מתקרב יותר ללקוח והופך להיות ל"חבר", העסק מרוויח בגדול. הוא זוכה ליותר תשומת לב. כשתשומת הלב הזו היא כר פורה לשיווק וקידום מבצעים, מוצרים והשרשת המותג.

למה שהצרכנים ירצו להיות חברים של בית העסק?

שאלה טובה… הנה רשימה חלקית בהחלט של הסיבות בגינן בוחרים גולשים רבים לעשות "לייק" לדף פייסבוק שיווקי ולהיות אוהד של בית העסק:

  • חשיפה למבצעים, קופונים, הנחות בלעדיות….
  • להיות הראשונים ששומעים על מוצר חדש, שירות חדש
  • הצרכנים שותפים למותג ועיצובו – אם זה חדר כושר המאפשר דיון לגבי שיעורים חדשים, אם זו חנות דיסקים המאפשרת הצעות לכותרים חדשים שיוזמנו, אם זו מסעדה שמאפשרת לגולשים לקבוע את המנות החדשות שירצו…
  • התעדכנות בכתבות ופרסומים הקשורים לתחום התמחות העסק – מכון יופי המפרסם כתבות עם עצות על טיפולי פנים ויופי, דיאטנית המפרסמת מתכונים חדשים ורזים…

מדובר כמובן ברשימה חלקית בלבד… עסקים רבים לקחו את דף הפייסבוק השיווקי והפכו אותו לאומנות של ממש עם אפליקציות ייעודיות לקהל הצרכנים, משחקים מרתקים ועוד.

איך מייצרים כסף מדף פייסבוק שיווקי?

כמות האוהדים ההתחלתית היא כמו כדור שלג. ככל שהעסק מפרסם חומר איכותי לקהל היעד, בדף הפייסבוק השיווקי, כך הכדור מתגלגל וצובר עוד ועוד נפח – עוד ועוד אוהדים. כל אוהד מרוצה שמשתף, יגרור חברים נוספים … והם יגררו את חבריהם. עם כמות גדולה של אוהדים ניתן לשווק מבצעים, הנחות וקופונים שיגבירו את כמות המכירות של העסק באופן מיידי. לעיתים מספיקה הנחה קטנה כדי להביא לצמיחה בפניות והמרתם להרבה מכירות בפועל.

כיצד תבנו דף פייסבוק שיווקי

דף פייסבוק שיווקי צריך להיות מרשים, בנוי באופן נכון ומקצועי. אנו ממליצים לפתוח דף שכזה בליווי חברה מקצועית לבניית אתרים ובניית דפי פייסבוק. תנופה בניית אתרים מתמחה בהקמת דפי פייסבוק. צרו עימנו קשר ונשמח לתת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, הכוללת ייעוץ ראשוני חינם.

לא מצאתם את התוכן שחיפשתם? חפשו את התוכן אליו תרצו להגיע

לא מצאתם את התוכן שחיפשתם? חפשו את התוכן אליו תרצו להגיע

לא מצאתם מה שחיפשתם? חפשו את התוכן שאליו תרצו להגיע.