חייגו: 054-4444-439

בנית אתר

בנית אתר

בנית-אתר

בנית אתר היא השקעה נבונה ואפיק נוסף בו העסק יכול לצמוח. בהשוואה לאמצעים שיווקיים אחרים, בניית אתר תדמית חסכונית באופן משמעותי. קשה להשוות את המחיר בין בנית אתר לפרסום מודעה בעיתון. ובזמן שבנית אתר היא השקעה אמיתית וקבועה, אשר צומחת ומשתבחת עם הזמן (מייד נסביר כיצד), הרי שפרסום בעיתון או בכל אפיק אחר, היא השקעה רגעית ויקרה.

בנית אתר – ומה עכשיו?

אז בנית אתר… מה עכשיו? כשהאתר עומד באוויר יש להתחיל לקדם אותו. בסיסו של קידום אתר מתחיל בבנית האתר. בניה נכונה תתחשב בתפריטים שיקדמו את העסק, מאמרי תוכן שיקדמו את העסק ועשויים לעניין את קהל היעד. השלב הבא יהיה אינדוקס התוכן על ידי גוגל כאשר האתר עולה לאוויר. לאחר שעלה לאוויר ניתן להביא לחשיפה מיידית לאתר באמצעות פרסום בגוגל ממומן. עסקים רבים, בעיקר בתחומים תחרותיים באינטרנט, בוחרים באופציה של קידום אורגני, כלומר – תשלום לחברת קידום אתרים אשר עוסקת בהתאמת האתר לאלגוריתם החיפוש של גוגל, כולל הפניית קישורים אליו, כך שהאתר יקודם בתוצאות החיפוש הרגילות.

מה קורה לאחר שגולשים מגיעים לאתר שבנית

רבים עוסקים בהבאת תעבורה לאתר שלהם. דמיינו חנות, שבעליה עוסק בהפניית לקוחות מבחוץ אל החנות. יכול להיות שהוא עושה את מלאכתו באופן יעיל – כך שאנשים רבים מבקרים בחנות. האם בהכרח זה אומר שהם יקנו בה משהו? בנית אתר חכם, המחובר לממשק סטטיסטיקות אמורה להבטיח בדיוק זאת. בנית האתר נעשית תוך התחשבות בקהל היעד: כיצד לפרוס את התוכן כדי לעניין אותו, כיצד לתפוס את תשומת ליבו. בעת בנית האתר ייתכן שלא נצפה את הכל, ייתכן שיפלו טעויות בתהליך, וייתכן שיחולו שינויים. אתרים מקצועיים מחוברים לממשק סטטיסטיקה אשר עוקב אחר תנועת הגולשים באתר.

ברגע שגולשים מגיעים לאתר, המערכת מזהה מהיכן הגיעו, ומהי הזרימה באתר. באילו מאמרים צפו, כמה זמן ביקרו בכל עמוד וכד'. בסופו של יום, לאחר תקופה, אנו יכולים להפיק דוח"ות שילמדו אותנו מהם הדפים הנצפים ביותר. מהן הפעולות שעשו רוב הגולשים. באמצעות השוואה מושכלת נוכל ללמוד כיצד לשפר את האתר כל הזמן.

בנית אתר מעולם לא מסתיימת

אתר טוב לומד כל הזמן , משתפר ומתחדש. מערכת הסטטיסטיקה מאפשרת הבנה ולעיתים רבות נקבל החלטות להזיז תכנים, לשנות פריט מסויים בתפריט, להוסיף כפתור, להוסיף פסקה וכד'. בסופו של דבר – הצבת יעדים ועמידה בהם תביא את האתר לרווחיות שתחזיר את ההשקעה. צרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חינם – ללא כל התחייבות.

לא מצאתם את התוכן שחיפשתם? חפשו את התוכן אליו תרצו להגיע

לא מצאתם את התוכן שחיפשתם? חפשו את התוכן אליו תרצו להגיע

לא מצאתם מה שחיפשתם? חפשו את התוכן שאליו תרצו להגיע.