קידום ובניית אתרים

בניית דפי פייסבוק

בניית-דפי-פייסבוק

אם יש לכם עסק? אם אתם מעוניינים לקדם מטרה, מותג, שירות, מוצר או את עצמכם… בניית דפי פייסבוק, ממש כמו בניית אתר תדמית, היא הפיתרון עבורכם.

למה כדאי לבנות דף פייסבוק

רבות נאמר על כוחה של פייסבוק. גם אם מתעלמים מכל מה שנאמר – העובדה בשטח היא שעסקים רבים כבר שם, אם תחפשו, ודאי תגלו שחלק נכבד מהמתחרים שלכם גם שם. לא תרצו לוותר על נוכחות – מה גם שעלותה זניחה יחסית, ותרומתה עשויה להיות משמעותית.

בניית דפי פייסבוק – כיצד?

בנייה של דפי פייסבוק מתחילה בתכנון. הצבת מטרה מוגדרת – נוכחות בלבד, השקת מבצעים, העלאת מכירות של מוצר או שירות, מתן שירות טוב יותר לצרכנים של בית העסק. לאחר שנקבנו במטרה, נחל בהקמה בפועל של דף הפייסבוק. להלן פירוט האפשרויות:

דף פייסבוק הכולל פוסטר שיווקי המעודד לעשות לייק

הדף מעוצב בשפה העסקית של בית העסק. בראש הדף תופיע תמונה ממותגת של העסק, ומתחתיה פירוט קצר ולחצנים המפנים למסרים שיווקיים לגולש דוגמת – "לחצו על הלייק וצפו בגלריית המוצרים שלנו" או "לחצו על הלייק ותזכו בהנחה על הטיפול השני". לאחר הלחיצה על הלייק הגולש מופנה אל הקיר או לדף ייעודי אחר המציג תוכן שעשוי לתרום לו באמת.

דף פייסבוק שיווקי הכולל מיני סייט דינאמי

מדובר בחגיגה של ממש – הצבה של אתר תדמית בתוך הרשת החברתית. האתר התדמיתי מרשים ומאפשר הצגה חיה ומעניינת בתוך הפייסבוק לגולשים, על מנת שיעשו לייק. למשל – מכון יופי עשוי לכלול לשונית תפריט על כל תחום בו הוא מתמחה. הגולש שנחשף לפריסה הנוחה הזו של החומר מוזמן לעשות לייק וסביר להניח שייענה בחיוב להזמנה.

ניתן לשכלל את המיני סייט – על ידי הוספת ממשק ניהול אחורי – באמצעותו יכול העסק לעדכן בקלות את תוכן המיני סייט שמוטמע בעמוד. ממש כפי שהוא עורך טקסט בתוכנת וורד.

האם ההשקעה בבניית דפי פייסבוק משתלמת?

בהחלט כן. ההשקעה משתלמת – אך בראש ובראשונה תלויה בבית העסק. ככל שתשקיעו יותר באספקת חומר מרתק לקהל הלקוחות שלכם, כך הדף יצבור יותר ויותר תאוצה. אם תשכילו לתכנן מבצעים מעניינים, תראו את שורת הרווח שלכם עולה בטווח קצר מאוד. אנו ממליצים על בניית דפי פייסבוק אצל חברת בניית דפי פייסבוק מקצועית. חברה שכזו תדע לספק את הידע, להדריך ולעיתים תציע גם שירותים של קידום הדף וניהולו. תנופה, קידום ובניית אתרים מתמחה בבניית דפי פייסבוק – צרו עימנו קשר וקבלו הצעת מחיר ללא כל התחייבות, הכוללת ייעוץ ראשוני חינם.