חייגו: 054-4444-439

בניית אתר פלאש

בניית אתר פלאש

אתרי-פלאש

מעוניינים באתר ייחודי, כזה שלא דומה לשום אתר אחר, אתר שיגרום למבקרים בו לזכור אתכם, אתר שיגרום לכל גולש לשלוח אותו לחבריו ולהתפעל ממנו… בניית אתר תדמית בפלאש היא הטכנולוגיה לייצור אתרים שכאלה.

למה הכוונה בניית אתר פלאש

פלאש היא תוכנת אנימציה וקטורית של חברת אדובי, אשר צברה תאוצה בזכות היותה מותאמת לאינטרנט. אתר פלאש הוא בעצם סרטון מיוחד המורכב באתר אינטרנט רגיל. הסרטון בעל תכונות ייחודיות ומאפשר אינטראקטיביות (למשל סמן העכבר יכול לשנות צורות, הסרטון מזהה את מיקום הסמן של הגולש, הסרטון מאפשר השמעה של מוזיקה והופעה של סרטים). היותו של האתר מורכב מסרטון שמשתנה בהתאם לפעולות הגולש – הופך את העיצוב שלו לחסר גבולות ואת האפשרויות לכמעט בלתי מוגבלות. לא עוד אתר בעל תפריט ניווט עליון וצידי.

יתרונות בניית אתר פלאש

במילה אחת: מגניב! בשתי מילים: אתר מהמם! ובשלוש מילים: אתר שכולם יזכרו!. זהו עיקר כוחו של האתר מבוסס פלאש. סרטוני הפלאש יכולים בקלות להפוך לאינטראקטיבים בזכות שפת ה- ActionScript שעומדת מאחוריהם. כך לדוגמא ניתן ליצור כפתורים שיגיבו לפעולות סמן העכבר. ניתן ליצור סרטים שיעקבו או יגיבו לתזוזת הסמן, כך שסרטון פלאש עם קוד מאחוריו יכול להפוך למשחק מחשב, לאתר אינטרנט, למצגת תדמית מורכבת ועוד. הסרטונים תומכים בקול, ובכל האובייקטים של חברת אדובי ומצטיינים במשקל קליל. סרטוני פלאש ניתן לשתול כך שיהיו חלק מאתר אינטרנט מבוסס Html וניתן להפוך את כולו, על תפריטיו ותוכנו, לפלאשי לחלוטין.

האם יש חסרונות בבניית אתר פלאש

לצערנו ישנם חסרונות שעשויים להיות קריטיים לחלק מהעסקים – אתרי הפלאש הפכו במרוצת השנים לאתרים מרהיבים ומובילים, עקב היותם כה דינאמים וחסרי מגבלות כמעט בתחום האפקטים. יחד עם זאת בשנים האחרונות, עקב הבעייתיות שבקידומם במנועי החיפוש ועקב חוסר היכולת להפעילם במערכות מבוססות מערכות הפעלה של Apple (IPhone, IPad וכד') ירד קרנם. כיום מעטים בונים אתר מבוסס פלאש לחלוטין. יחד עם זאת, רבים משלבים פלאש באתרים מבוססי Html.

מדוע לא ניתן לקדם אתר פלאש

הסיבה לכך נעוצה במבנה מנועי החיפוש, אשר עוקבים אחרי טקסט חי. כאשר מנועי החיפוש נתקלים בסרטון פלאש, הם רואים סרטון ואינם נגישים לטקסט שמופיע בו, כפי שאינם נגישים לטקסט שמופיע בתמונה. כיום ניתן לעקוף בעיה זו באמצעות בנייה של אתר Html שיעמוד מאחורי אתר הפלאש, בתכנות מתקדם זה, מנוע החיפוש קורא את אתר ה- Html אך הגולש נחשף לאתר מבוסס הפלאש. יחד עם זאת, מאחר וגוגל מעוניינת שהתוכן אליו נחשף הגולש, יהיה התוכן שמנוע החיפוש רואה – היא עשויה "לקנוס" אתר שבנוי כך.

למה אתרי פלאש לא נתמכים במוצרי Apple

לשני הצדדים – Adobe (יצרנית הפלאש) וחברת אפל, יש בטן מלאה אחת על השנייה. הקשבה לטענות הצדדים עוררה לא מעט תמיהות, אך נראה שמקור הסכסוך הוא כמעט אישי. חברת אפל באופן מכוון נמנעת מלאפשר תמיכה לתוכנה של אדובי.

אם אתרי פלאש מלאים בחסרונות, למרות היותם מדהימים, למי הם מיועדים?

אתרי פלאש נועדו ליצור רושם רב, ככאלה, הם יכולים להיות אתר תדמית מרהיב ביופיו, שימשוך לקוחות ויותיר אותם פעורי פה. אך החסרונות של נגישות מנוע החיפוש ומוצרי אפל מעמידים שאלה טובה – האם אתרים אלה מיועדים לכל אחד? לדעתנו לא! אנו מאמינים שאתרי פלאש מתאימים לידוענים, לחברות גדולות וממותגות ואתרים שהקהל מגיע אליהם שלא באמצעות מנועי החיפוש. לעסק קטן לא היינו ממליצים על הקמת אתר פלאש, אך לזמר שאת שמו יחפשו באופן יזום, לחברה גדולה שמחפשים את שמה באופן יזום – היינו בהחלט ממליצים על אתר פלאש.

בניית אתר פלאש נגיש לגוגל

לא. בהחלט לא מצאנו לכך פיתרון. אך ניתן להרכיב מודולים רבים של פלאש באתר רגיל המושתת על Html. כך נפתרת הבעיה של נגישות לטקסט ועדיין מעטרות את האתר אנימציות מרהיבות שיגררו מחמאות והתלהבות מצד מבקרי האתר. אנו מזמינים אתכם לבחון יחד איתנו את האלטרנטיבות, להכיר את יכולות הפלאש וכיצד ניתן לשלב אותו באתר כך שישרת אתכם באופן מיטבי. צרו עימנו קשר ללא התחייבות לקבלת הצעת מחיר ופגישת ייעוץ חינם.

לא מצאתם את התוכן שחיפשתם? חפשו את התוכן אליו תרצו להגיע

לא מצאתם את התוכן שחיפשתם? חפשו את התוכן אליו תרצו להגיע

לא מצאתם מה שחיפשתם? חפשו את התוכן שאליו תרצו להגיע.