חייגו: 054-4444-439

בניית אתר מכירות

בניית אתר מכירות

אתר-מכירות

חולמים על מנגנון שמוכר עבורכם? גם כשאתם ישנים? גם ללקוחות שרחוקים מכם קילומטרים רבים? הצטרפו לאלפי עסקים שבחרו בבניית אתרים לעסקים הכוללים ממשק מכירות – למרות החשש מחידוש וכניסה לתחום לא מוכר, עשו את הצעד וגילו שוק שוקק חיים המאפשר לעסק לצמוח מכל מקום ובכל מקום.

מהו אתר מכירות

אתר מסחרי נועד לביצוע טרנזקציות עסקיות כגון מכירה של מוצרים, מכרזים, תשלום עבור שירותים הניתנים און-ליין וכד'. אתרים אלו מכונים אתרי E-Commerce ומעוצבים בצורה פונקציונלית, כך שהמוצרים/שירותים מובלטים במרכז, באופן נהיר ומזמין. כמו כן, כולם בנויים על גבי מערכת ניהול תוכן מורכבת, המאפשרת בקלות, לבעל האתר, לשנות, לחדש ולרענן את המוצרים, תיאורם, תמונותיהם ועוד.

היתרונות בבניית אתר מכירות

  • עלות הקמה – הקמת החנות זולה מכל חנות אמיתית שתקימו
  • עלות תפעול – החנות פועלת מרגע הקמתה ללא צורך בתשלום שכ"ד, תשלום לעובדים, חשמל, מים, ארנונה וכד'
  • נגישות הלקוחות – קץ עידן החנויות שנסגרות בשמונה בערב ונפתחות בבוקר. החנות פועלת בכל עת
  • שום דבר איננו רחוק – ניתן להגיע לחנות ולרכוש מכל מקום. מחו"ל, מהפריפריה, מהקצה השני של הארץ.
  • שוק מתפתח – השוק המתפתח בתחום המסחר באינטרנט הוא הזדמנות נפלאה לשרש את העסק. יחסית לשווקים רגילים קיימת עדיין תחרות מועטה.

האם מי שלא מבין במחשבים יכול לנהל אתר מכירות

כמו כל מערכת ניהול תוכן, גם כאן, מאחורי הקלעים קיים מסד נתונים, אשר הגישה אליו ידידותית הן לבעל האתר (דרך ממשק הניהול) והן למשתמש הקצה (הגולש). המערכת מאפשרת ניהול מלאי החנות באופן נוח ופשוט. תוכלו לראות את כמות המכירות, כמות המלאי שנותרה, תוכלו לשלוט בביצוע הנחות, מבצעים וכד'. למרות שליטת המערכת בפרטים רבים, היא נבנתה בחוכמה, כך שתהיה נגישה וברורה גם לאנשים עם מעט ידע במחשבים. ממשק המשתמש אינטואיטיבי ותוך הדרכה קצרצרה שניתנת על ידי תנופה בניית אתרים בסיום בניית האתר, תוכלו לנהלו בפשטות.

האם אתר מכירות בטוח לשימוש? האם אנשים נותנים אמון באינטרנט?

הטכנולוגיה המתפתחת הביאה לכך שהרכישות באינטרנט הן רכישות בטוחות מאוד. אתרי מכירות פועלים מאחורי מנגנון של תקשורת מוצפנת, כך שקשה ליירט את התקשורת בין הגולש לאתר. בנוסף להיות האתרים מאובטחים, קיימים נהלים וחוקים אשר נועדו להפוך את הרכישה באינטרנט לבטוחה ביותר. זו הסיבה שענף הקניות ברשת צומח ומתפתח. גולשים רבים משלמים חשבונות באינטרנט, מזמינים מופעים וכרטיסים לסרטים, וכמובן – עושים קניות. התחום מתפתח ללא הרף.

האם לכל אחד כדאי להשקיע בבניית אתר מכירות

אתרים אלו כדאיים במיוחד לבעלי עסקים, אשר מתקשים להקים חנות פיזית או כאלה אשר חנותם מצוייה בפריפריה וחשיפת הלקוחות אליה נמוכה ביותר. עפ"י רוב, החנות האלקטרונית שתוקם להם תתברג במנועי השוואת מחירים (כגון זאפ) במהירות והם יזכו לחשיפה מירבית ולנוכחות שווה לחנויות המרכזיות. יתרה מזאת, בשנים האחרונות, הבינו רבים, שהקמת חנות וירטואלית כדאית במיוחד ולעיתים משתלם לתחזק אותה בלבד. חנות שכזו נעדרת הוצאות לוגיסטיות ולכן מאפשרת לחתוך במחיר המוצע ללקוח ובכך להתחרות בחנויות רגילות. מסיבה זו, אנו רואים לאחרונה התעוררות וכניסה לאינטרנט גם של חנויות מרכזיות.

בניית אתר מכירות חכם

מהי הדרך הנכונה ביותר לבניית אתר מכירות? באתר מסחר שבנוי טוב לא תהיה הגבלה על כמות המוצרים, פרופילי המוצר וכד'. כמו כן המערכת תכיל שדה חיפוש שיאפשר למבקרי החנות לאתר בקלות מוצרים. ממשק המשתמש באתר יהיה ידידותי ויאפשר גם לגולשים חסרי הבנה, לבצע את תהליך הקניה בקלות. מערכות משוכללות של אתרי מסחר מכילות בתוכם מודול סל קניות, מערכת עריכת מבצעים, טופס חלופי להזמנת מוצר, תמיכה במועדון לקוחות, אפשרות למשלוחים, ניהול פרופיל לקוח עם הרשאת סיסמא ושם משתמש, זאת בנוסף למודולים הבסיסיים כגון דף אודות, דף יצירת קשר, גלריית תמונות, דף תוכן התומך בחדשות, מאמרים וכד'.

מתלבטים אם שווה לכם להקים אתר מכירות

אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ ללא כל התחייבות, בה נעבור על מרכיבי האתר, השוק בו אתם פועלים ויחד נגלה האם אתר מכירות יכול לתרום גם לכם? אם כן – עד כמה? ומהן העלויות הצפויות? צרו עימנו קשר מיידי ללא כל התחייבות לקבלת הצעת מחיר וייעוץ מיידי.

לא מצאתם את התוכן שחיפשתם? חפשו את התוכן אליו תרצו להגיע

לא מצאתם את התוכן שחיפשתם? חפשו את התוכן אליו תרצו להגיע

לא מצאתם מה שחיפשתם? חפשו את התוכן שאליו תרצו להגיע.