חייגו: 054-4444-439

בניית אתר לעסק

בניית אתר לעסק

אתר-אינטרנט

האם כדאי להקים אתר לעסק? האם ההשקעה תחזיר את עצמה? מהי העלות של בניית אתר תדמית לעסק? על כל זאת במאמר הבא.

הקמת אתר לעסק

בניית אתר לעסק, היא אחת הדרכים האפקטיביות להביא לחשיפה לקוחות רבים למוצרים ולשירותים של העסק: כתיבה נכונה של תוכן באתר, עיצוב אתר טוב, וריבוי כתבות מעניינות בנושאים רלוונטים, עשויים להעלות את המכירות של העסק שלך בכ- 30%.

כיצד יגיעו לקוחות לאתר האינטרנט שלך

בניית אתר לעסק מביאה לחשיפה באמצעות מנועי החיפוש. אתר טוב נבנה עם תוכן איכותי, בעל כותרות ומאמרים אשר עשויים לעניין את קהל היעד של העסק. אותו קהל שיחפש בגוגל מוצרים, מידע או שירותים הקשורים לעסק – ימצא בין תוצאות החיפוש גם את אתר האינטרנט של העסק. אם התוכן כתוב טוב, אם התוכן מוכר, הוא עשוי להביא לפניות רבות של מתעניינים, אשר יהפכו ללקוחות.

האם בניית אתר לעסק היא השקעה כלכלית משתלמת?

תלוי! לפני בניית אתר לעסק מומלץ לפנות למספר חברות לבניית אתרים. לקבל סדרי גודל של מחירים ולברר לעומק מהי התמורה המדוייקת שמקבלים

בניית אתר לעסק – בדקו היטב מה מכילה החבילה המוצעת

ויודגש כי חברות רבות מציעות מחירים אטרקטיבים ראשוניים. שמטרתם לפתות לקוחות שאינם מבינים בנושא. מחירים אלו מכילים לרוב, תכונות בסיסיות ביותר של אתר האינטרנט. תכונות אלו לרוב לא יספקו עסק מקצועי, שזקוק לאתר מקצועי, וכך ככל שיתווספו תכונות נוספות למוצר הרצוי, יעלה המחיר וינסוק למעלה. לכן תמיד יש לפרק את המוצר הרצוי מבחינת העסק לגורמים ולבחון היטב אלו רכיבים צריך האתר להכיל. רק לאחר אפיון הרכיבים באופן גס, כמות הדפים והגרפיקה הרצויה, ניתן להשוות בין החברות השונות.
על מנת לספק דוגמא כללית לנושא זה, נמנה להלן אוסף של קריטריונים אקראיים המשפיעים על המחיר:

האם מדובר באתר מבוסס פלאש או html?

בד"כ בניית אתר פלאש תהיה יקרה יותר. כמות הגרפיקה, ההשקעה באנימציה, מורכבות התכנות ואלמנטים נוספים ישפיעו על המחיר.

כמה מודולים יכללו באתר?

מודולים הם רכיבים באתר שמתנהגים באופן מסוים. כך למשל מודול יצירת קשר, הוא בד"כ טופס יצירת קשר עם שדות למילוי. ברגע שממלאים את הפרטים ולוחצים, מתוכנת המודול לשלוח את הפרטים לכתובת מייל של בעל האתר. דוגמא נוספת – מודול גלריית תמונות – מדובר באפליקציה המציגה בד"כ תמונות מוקטנות וכאשר בוחרים את אחת התמונות בגלריה, נפרשת על המסך התמונה המוגדלת. דוגמאות נוספות למודולים – דף תוכן כללי, נגן מוזיקה, נגן וידאו, באנר פלאש וכד'. ככל שיש יותר מודולים וככל שהם מורכבים יותר, כך יהיה מחירו של אתר האינטרנט גבוה יותר.

האם יש צורך במערכת ניהול תוכן?

מערכת ניהול תוכן היא כמעט הכרח היום. בעולמנו הדינמי, תמיד יש צורך בעדכונים ושינויים באתר. על מנת לחסוך ללקוחות כסף, ועל מנת להקל עליהם ולתת להם שליטה מוחלטת על האתר, נוהגות חברות בניית האתרים להתאים לכל אתר מערכת ניהול תוכן. מדובר בכלי ניהולי המאפשר לרוב לשלוט בתכני האתר עד לפרט האחרון. התאמת האתר ובניית מערכת שכזו מייקרת בטווח הקצר את בניית אתר האינטרנט. יחד עם זאת, מאחר שאין צורך לאחר מכן לבקש מבונה האתר לעדכן ולשנות פרטים, מדובר בחיסכון בטווח הארוך.

האם המחיר כולל את אחסון האתר?

אתר אינטרנט צריך לשבת על שרת, בו הוא נגיש לגולשים. יש הבדלים רבים בין שרתי אחסון שונים (מערכת ההפעלה של השרת, אופי וכמות האתרים המאוחסנים בו וכד') ובהתאם קיימים הבדלים במחירים. חברות רבות לבניית אתרים לא מתייחסות בהצעת המחיר לעלות אחסון האתר, אע"פ שמדובר בחלק אינטגרלי שיש לקחתו בחשבון כשמתקצבים את בניית האתר. עלות אחסון אתר יכולה לנוע בין 10 ₪ לחודש ל- 100 ₪ ויותר, והיא תלויה לרוב בכמות התעבורה המתוכננת באתר, משקלם הכולל של קבצי האתר ופרמטרים משניים נוספים.

כמה דפי תוכן יהיו באתר?

יש הבדל בין אתר הנשען על דף תוכן אחד, לבין אתר המכיל דפי תוכן רבים. בד"כ כלל כמות דפי התוכן (המוזנים ע"י החברה שבונה את האתר) מייקרת את עלות האתר במעט (זאת בתנאי שעיצוב הדפים זהה יחסית), והתוספת מגיעה מהר מאוד לתקרה מסוימת. יחד עם זאת, ברגע שנדרשים דפי תוכן מסוגים שונים, המכילים עיצובים שונים, כל דף שכזה יגרור תוספת במחיר.

בניית אתר לעסק תהיה השקעה משתלמת כאשר היא מבוצעת באופן נכון

בדקו עם מספר חברות לבניית אתרים. השוו את ההשקעה מול התמורה המובטחת. צפו באתרים לדוגמא. חברה מקצועית תדע לתת לכם הערכה של כמות המבקרים הצפויה באתר בראשית הדרך, ממנה תוכלו לגזור את אחוז החשיפה, אחוז הפונים ואחוז המכירות שתיסגרנה בפועל. צרו עימנו קשר כדי לקבל גם מאיתנו הצעת מחיר מתחרה לבניית אתר לעסק – ללא כל התחייבות.

לא מצאתם את התוכן שחיפשתם? חפשו את התוכן אליו תרצו להגיע

לא מצאתם את התוכן שחיפשתם? חפשו את התוכן אליו תרצו להגיע

לא מצאתם מה שחיפשתם? חפשו את התוכן שאליו תרצו להגיע.