חייגו: 054-4444-439

בניית אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס

שוקלים לבנות אתר אינטרנט עסקי? בניית אתר תדמית בוורדפרס היא אחת הדרכים לבצע זאת בקלות וביעילות.

מה היתרונות בבניית אתר וורדפרס?

  • ידידותיים יותר לגוגל – אתרי וורדפרס נגישים לרוב למנועי החיפוש מאלטרנטיבות אחרות. מה שאומר שלקוחות פוטנציאלים ימצאו אתכם בקלות רבה יותר.
  • אבטחה – אתרי וורדפרס מתעדכנים באופן תדיר ובכך בטוחים יותר לשימוש.
  • התאמה מתמדת לדפדפנים המתקדמים – כמו כל דבר אחר, האינטרנט לא עוצר מלכת. כל מספר חודשים יוצא עדכון לדפדפנים השונים ולמערכות המחשב. אתרי וורדפרס מיישרים תמיד קו עם המילה האחרונה בטכנולוגיה. בניגוד למערכות אחרות שלרוב קופאות על שמריהן ויוצרות מצב שאחת לכמה שנים צריך לבנות אתר חדש מאפס.
  • קלות תפעולית בעדכון תכנים – בניית אתר וורדפרס מכילה ממשק ניהול משתמש קל לתפעול, דומה לעריכת מסמכי וורד במחשב. כך תוכלו לעדכן תכנים באתרכם ללא צורך בעזרה מבונה אתרים מקצועי.
  • אתר מודולרי – לאתרי וורדפרס מגוון רחב של תוספים. וכך בבניית אתר וורדפרס, תוכלו להכניס אינספור תוספים שמרחיבים את הפונקציונליות של אתרכם, כך למשל: טפסי יצירת קשר מיוחדים, גלריות מיוחדות, הטמעת יומן, באנרים וכיו"ב.
  • קל לשנות את מראהו בעתיד כשתרצו – לאתרי וורדפרס מולבשת "חליפה" כלומר העיצוב שבנה עבורכם בונה האתר. ברגע שתרצו לעצבו מחדש, אין צורך להחליף את כל המערכת, אלא רק "לתפור חליפה חדשה", כלומר לייצר תבנית חדשה/עיצוב חדש.
  • חוסר תלות בבונה האתר – מאחר ומדובר במערכת פתוחה, אינכם תלויים בבונה אתרים מסוים איתו התחלתם את ההתקשרות. תמיד תוכלו להעביר את התפעול והתחזוקה לבונה אתרים אחרים.

האם יש חסרונות בבניית אתר וורדפרס?

האמת שכבר מעל עשור אנו משתמשים במערכות וורדפרס במקביל למערכות אחרות כגון ג'ומלה, דרופל וכן מערכות שאנו מתפעלים עבור לקוחות שבנו מערכות ייעודיות פרטיות לניהול אתרם.

אנו יכולים לומר בביטחון שאתר וורדפרס עולה ביתרונותיו על כל חלופה אפשרית.

קיימת ביקורת על כך שאתרי וורדפרס נראים לא טוב או אינם מאובטחים דיים, עם זאת הביקורת הזו מסתמכת על מקרים בהם אנשים מעלים אתר וורדפרס באופן שאיננו מקצועי ומבלי שהם מבינים מה הם עושים. כך למשל מורידים גרסה שאיננה עדכנית ומתקינים אותה, או משתמשים בברירת מחדל של עיצובים מיושנים שקיימים, מבלי לייצר עיצוב חדשני באופן מקצועי.

מהי בעצם מערכת וורדפרס

המערכת כוללת שורה ארוכה של קבצים המיישמים שיטות ואמצעים לניהול אתר אינטרנט, ניהול מסד נתונים וכיו"ב.

איך מבוצעת בניית אתר הוורדפרס?

בניית אתר וורדפרס כרוכה ראשית בהורדה של גרסת הוורדפרס העדכנית ביותר. גרסה זו בטוחה לשימוש ומתאימה לטכנולוגיה הקיימת.

לאחר מכן מקשרים את המערכת למסד נתונים שמקימים ולבסוף מעלים עיצוב שיוצרים לאתר. לאחר מכן מפעילים אינטגרציות נוספות בהם מעוניינים, דוגמת גלריה של מוצרים, קטלוג וכיו"ב. בסוף התהליך מזרימים את התוכן לאתר ומעלים אותו לאוויר.

צרו עימנו קשר לבניית אתר וורדפרס לעסק שלכם

אתר וורדפרס הינו אתר זול יחסית, חסכוני באחסון, בטוח ואמין לשימוש ומעל לכל קל לתפעול.

אנו מתמחים בבניית אתר וורדפרס לעסקים קטנים וביונינם תוך הקפדה על היותו של האתר מניע לפעולה, כך שאחוז גבוה של המבקרים באתר פונים לבעל העסק לאחר הביקור בו.

רוצים ללמוד עוד על בניית אתר וורדפרס? צרו עימנו קשר – 054-44444-439

לא מצאתם את התוכן שחיפשתם? חפשו את התוכן אליו תרצו להגיע

לא מצאתם את התוכן שחיפשתם? חפשו את התוכן אליו תרצו להגיע

לא מצאתם מה שחיפשתם? חפשו את התוכן שאליו תרצו להגיע.