אודות דרים סקול

דרים סקול הינו מרכז הלימוד המוביל בשרון, הוקם בשנת 2003 ומלווה מאז את תלמידי ותלמידות נתניה והסביבה החל מהעולים לכיתה א' ועד הפסיכומטרי. דרים סקול הוקם על מנת לתת מענה לקשת רחבה של צרכי למידה, לכל אדם ובכל בגיל, אשר רוצה ללמוד ולהצליח.

מטרתנו הראשונה במעלה הינה לקדם כל תלמיד בדרך הטובה והיעילה לו. אנו מזמינים את התלמידים לעבור מבדק אישי וייעוץ מקצועי בחינם וללא כל התחייבות התואם לדרישות הרמה ע"פ תוכנית משרד החינוך. במפגש זה יקבל התלמיד המלצה מקצועית לבחירת המסלול המתאים: לימודי קבוצה או שיעורים פרטיים.

תלמידינו מגיעים מבתי ספר שונים וברמות שונות, בעזרת המבדק נוכל לסווג את התלמיד לרמת הידע שלו בקלות ובהצלחה! בהתאם לתוצאות המבדק, נבנית לכל תלמיד תוכנית לימוד אישית להשלמת החומר החסר ולשיפור ההישגים האישיים שלו. במידת הצורך יועלה התלמיד לרמה גבוהה יותר ו/או ישונה מסלול הלימוד שלו. לחלופין במידה והתלמיד מגלה חסך לימודי, יומלץ לו מסלול לימוד פרטני.

מדי שיעור התלמידים משתפים את המורה בנושאים הנלמדים במסגרת בית ספרם, ועל פי מידע זה המורה מעביר הסבר מעמיק, תרגול ומבדק לסיכום הנושא. חשוב לציין כי המורה מוודא שכל תלמיד אכן הבין והפנים את החומר.

בדרים סקול אף תלמיד ביישן לא נשאר מאחור. כיתות הלימוד הן עד 10 תלמידים, כך המורה מצליח להכיר באופן אישי את כישוריו ויכולותיו של כל תלמיד. השיעור מנוהל באופן המשתף כל תלמיד ותלמיד (על-פי סדר מקומות הישיבה). הדבר מאפשר למורה לגלות את נקודת החולשה של כל אחד ולשים דגש על פתרונן.חזון המורים בדרים סקול  הינו להעשיר את התלמידים בנושאים העתידיים ללמוד בבית ספרם , כך שלתלמידנו יהיה היתרון בידע ובביטחון העצמי עם בני כיתתם.

חוברות התרגול הניתנות בחינם על ידי דרים סקול מכילות לקט מספרי לימוד שונים הכפופים לתכנית הלימודים של משרד החינוך וכן תרגולים מקוריים נוספים אשר חוברו על-ידי מיטב המורים המלמדים בדרים סקול בהתאם לדרישות הידע של התלמידים.

 

אודות המורים

לדרים סקול צוות מורים מוסמכים וכריזמטיים, בעליי סובלנות והמון מוטיבציה להוביל כל תלמיד להישגים גבוהים יותר.

צוות המורים המנוסה של דרים סקול:

שרון פישמן- אנגלית בכל הרמות

רותי קאופמן- אנגלית בכל הרמות כולל עסקית

קריסי גפני- אנגלית בכל הרמות כולל עסקית

הלנה- אנגלית לכיתות ח-יב וסקייפ

אבי פילוסוף- מתמטיקה בכל הרמות, הכנה לבגרויות

קמילה- תנ"ך לשון והוראה מתקנת

קרן-אור- הוראה מתקנת, הכנה לכיתה א וכל המקצועות יסודי

כנרת- א-ג כל מקצועות הלימוד

אירנה דורמיאן- צרפתית מתחילים ומתקדמים

 

ועוד מבחר מורים רב לשאר מקצועות הלימוד בכל הרמות.

צרו עימנו קשר

...